Ubytování v Borgholm

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Borgholm. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Borgholm, kde najdeme města Kopingsvik, Räpplinge, Grönskog, Nedra Sandby a Rälla.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Studio Holiday Home in Borgholm StarStarStar

Foto: Studio Holiday Home in Borgholm
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
46 %

Studio Holiday Home in Borgholm is an accommodation situated in Borgholm, 9 km from Borgholm Castle and 9 km from Solliden Palace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The property includes a living room with a TV.


2. Three-Bedroom Holiday Home in Borgholm StarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Borgholm
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Three-Bedroom Holiday Home in Borgholm offers accommodation in Borgholm, 11 km from Borgholm Castle. The property is 11 km from Solliden Palace. The holiday home features 3 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. A TV is available.


3. Holiday home Tryggestad Borgholm StarStarStar

Foto: Holiday home Tryggestad Borgholm
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Set 4 km from Borgholm Castle in Borgholm, Holiday home Tryggestad Borgholm offers accommodation with a kitchen. The property is 4.1 km from Solliden Palace.

Pokoje

Dům s jednou ložnicí
osoby233 - 343 SEK za noc

4. Holiday home Kornvägen Borgholm StarStarStar

Foto: Holiday home Kornvägen Borgholm
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Holiday home Kornvägen Borgholm offers accommodation in Borgholm, 1.8 km from Borgholm Castle. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The holiday home has a TV. Solliden Palace is 1.9 km from the holiday home.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby263 - 285 SEK za noc

5. Holiday home Slingan Borgholm StarStarStar

Foto: Holiday home Slingan Borgholm
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
45 %

Situated in Borgholm, 3.6 km from Borgholm Castle, Holiday home Slingan Borgholm features a living room with a TV. This holiday home is 3.7 km from Solliden Palace. The holiday home is equipped with 1 bedroom and a fully fitted kitchen with a microwave.

Pokoje

Dům s jednou ložnicí
osoby0 - 0 SEK za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: